Dovolená

Zajeďte si do lázní k sousedům!

Park Harmony v Piešťanech.

Na tři noci s polopenzí si užijete 5 procedur. 1x masáž lávovými kameny, 1x chamti – indická masáž hlavy, 1x parafango zábal (parafínový zábal s přídavkem mořského bahna), 1x hydromasážní vana, 1y oxygenoterapie (kyslíková terapie vedoucí ke zvýšenému okysličení krve), neomezený vstup do bazénu a do fitness centra, fit program – 3x týdně různé druhy cvičení. Samozřejmě je wifi v celém hotelu.

V Nízkých Tatrách navštivte Hotel Bystrina.

3 noci, snídaně a 2 procedury.
lázně v horách

Snídaně je zajištěná ve stylové Kolibě Bystrina a zde ochutnáte mimo jiné i slovenské speciality.

Při příjezdu dostane welcome drink, během pobytu máte možnost mezi 14-18 hodinou v Lobby baru si dát kávu a dezert, vstup do wellness centra je volný, 1x masáž dle výběru, 1x zábal dle výběru – parafín, nebo rašelina. Parkování u hotelu a wifi po celém hotelu.
Zajeďte si do lázní Bojnice.

Ubytování na 7 nocí/ 6 dní s plnou penzí vám dá náležitý odpočinek. Vyvěrá zde 9 pramenů vody. Je hydrogen uhličitanovo-síranová s teplotu 28-52 °C.

Užijete si koupele v různých termálních pramenech, podvodní masáže, skotské střiky, uhličité, perličkové a vířivé koupele, léčební tělesnou výchovu, reflexní masáže (klasické, vibrační podvodní, vibrační, manipulační léčba), akupunkturu, termo-terapii (parafango, rašelinové a parafinové zábaly a obklady, diatermie, solux), elektroléčbu, světloléčbu, kyslíkovou terapii a doplňkové služby jako je vodní aerobic, solná jeskyně aj.

Pokud trpíte nemocí pohybového ústrojí, nemocemi nervové soustavy, jste po cévní mozkové příhodě či ischiasu, při odjezdu odtud se budete cítit jako znovuzrození.
divadlo v Košicích
Turčianské Teplice – Lázeňský dům Depandance Aqua

Termální lázně ležící v centrální části Slovenska v oblasti Turiec, asi 35 km od Banské Bystrice mezi pohořími Malé a Velké Fatry.

4 dny/ 3 noci/ polopenze

Pokoje jsou vybavené koupelnou, WC, balkonem (mimo přízemí), sat-TV, rádiem a telefonem. V hotelové jídelně se najíte formou bufetu a máte možnost i dietní a dělené stravy. Všechny procedury se poskytují mimo objekt. V areálu Spa & Aquapark jsou propojené vyhřívanou chodbou. Spa centrum má vlastní vchod, rehabilitační bazény s hydromasážními tryskami, chrliči a tzv. sedací Červený kúpel´- bazén s termální, silně mineralizovanou vodou s teplotou 38°C (sem nemají přístup děti do 12 let) a vířivku pro 8 osob o teplotě 35°C. Součástí je bylinková parní sauna, masážní kabiny, separátní zóny pro proceduru Rasul (zábaly z Mrtvého moře, nebo kaolinový zábal, nebo zábal z mořských řas). Máte možnost kosmetického ošetření za použití speciální kosmetiky.

V Aquaparku můžete navštívit dva bary s občerstvením, vnitřní velkokapacitní vířivku, vnitřní tobogány, klidové zóny, a dále je tu vstup do venkovního termálního bazénu s celoročním provozem. V létě je k dispozici bazén s atrakcemi- divoká voda, tobogány aj., ale i dětský bazén se skluzavkou.

Přijeďte si do některých lázní odpočinout a nechat se rozmazlovat.

3.3
03