Produkty

Léčivý čaj


Mám opravdu hodně ráda čaje. Čaj si dopřávám tak dvakrát nebo i třikrát denně. Samozřejmě, ale také musíte dbát na to, jaké čaje pijete. Pokud pijete nějaké silné a léčivé čaje, tak se samozřejmě nevyplatí, abyste tyto čaje pili třeba dvakrát a vícekrát denně. Podle mého názoru dva šálky čaje budou stačit. Protože jsem se dozvěděla, že když budete pít víc jak čtyři šálky čaje denně, tak potom můžete mít také velké bolesti hlavy. Tohle se stalo mě, takže od té doby si dopřávám maximálně dva šálky čaje denně. A mezi mé nejoblíbenější čaje patří zelený čaj. Myslím si, že právě zelený čaj je opravdu zdravý a pomáhá také pročišťovat tělo a organismus. Já si myslím, že také pleťové masky se zeleným čajem už jsou opravdu kvalitní.

Čaj je zdravý.

Já jsem dříve trpěla jako dospívající na mastnou pleť a také na akné. Moje kožní lékařka také kosmetička mi řekli, že nejlepší je pleťová maska se zeleným čajem. Je to docela prima. Takže jsem si řekla, že když budu pít alespoň dva šálky zeleného čaje denně a budu ještě dělat si pleťovou masku se zeleným čajem, tak udělám opravdu dobře. A světe div se, ale opravdu během tří týdnů se mi pleť vážně zlepšila. Moje pleť se už tak neleskla, a dokonce zmizelo i velké bolestivé červené akné. Jistě dokážete pochopit, že dospívající dívku velké akné na pleti velice hodně zaráží a vadí jí to, protože si potom připadá neatraktivní. Já jsem si velice připadala neatraktivní, takže opravdu děkuji zelenému čaji, že mě z tohohle vyléčil.

Mám ráda čaje.

A zelený čaj piju dodnes. Opravdu hodně mi chutná. Občas si také pořídím zelený čaj s příchutí citronu anebo broskve a dávám si také do toho domácí včelí pravý med. Jsem ráda, že u nás babička s mým bratrem také mají včely, a tudíž máme každý rok úplně čerstvý včelí med. Je opravdu perfektní. Pokud i vy jste si oblíbili zelený čaj, tak opravdu neuděláte chybu, když si také do zeleného čaje dáte třeba dvě malé lžičky slaďoučkého medu, protože je stoprocentně lepší než klasický cukr. Já tedy osobně vůbec čaje nesladím, ale když mám chuť na sladké, tak si udělám teplý zelený čaj Darka-shop.cz a do toho si dám dvě lžíce medu.