Online

Krásná kancelář


V poslední době opravdu hodně lidí by si přálo podnikat. Já se tomu ani nedivím, protože já stále sleduji, že většina zaměstnavatelů vůbec nevychází vstříc lidem, a to hlavně maminkám na mateřské dovolené anebo maminkám, které jsou samoživitelky a mají malé děti. Například moje kamarádka má tři děti, nejstaršímu je deset let a nejmladšímu jsou čtyři roky. Už není na mateřské dovolené ani na rodičovské dovolené, ale jednoduše žádný zaměstnavatel ji nechce zaměstnat. Prý ona je na to sama, prý nemá ani žádnou babičku nebo tetu, která by hlídala.

Ideální kancelář na podnikání.

A tak moje kamarádka stále musí být na pracovním úřadě a pobírat dávky. A moje kamarádka se opravdu snaží, i když jí pracovní úřad nabízí stále práci, tak ona se tam vždycky jde zeptat, ale vůbec ji nikde nechtějí vzít. Je mi jasné, že je to kvůli tomu, že má malé děti a že bude většinu času s dětmi doma, když děti budou nemocné. Proto jsem kamarádce řekla, jestli by třeba nechtěla podnikat. My s kamarádkou bydlíme v Ostravě. Tak jsem jí řekla, že tady v Ostravě si také může sehnat sídlo firmy. Myslím si, že sídlo firmy v Ostravě bude opravdu pro moji kamarádku skvělé, když bude podnikat.

Krásná čistá kancelář.

Moje kamarádka je vyučená kosmetička a také kadeřnice, tak by samozřejmě v tomhle mohla podnikat. A pokud by měla sídlo firmy v Ostravě, tak tam také může samozřejmě prodávat nějakou luxusní a kvalitní vlasovou kosmetiku. Anebo také pleťovou kosmetiku. A také předpokládám, že ona vlastně bydlí v takové oblasti, kde je málo kosmetiček a také kadeřnicí. Takže ona by vlastně měla opravdu veliký odbyt na kosmetiku a také zájemkyně a zájemce o její služby. Pokud i vy máte zájem o sídlo firmy v Ostravě, tak se nebojte. Pořádně si to rozmyslete a uvidíte, že je tady všechno skvělé. Poskytují toto i společnostem OSVČ i neziskovým organizacím či jiným firmám.