Podnikání

Ovoce a zelenina, které mohou pomoci s našim sexuálním životem


Pokud do svého jídelníčku zařadíte věci jako ovoce a zeleninu, měli byste vědět, jaké skvělé benefity pro vaše tělo mají. Jedním z nich je totiž i vliv na váš sexuální života. Věděli jste, že ovoce a zelenina mohou být způsob jak zlepšit erekci, nebo že některé druhy fungují jako přírodní afrodiziakum? Co to jsou afrodiziaka? Jsou to potraviny, které zvyšují naši sexuální touhu a také naši výdrž při sexu. U mužů mohou pomoci se zlepšením jejich erekce, u žen se jedná především o zvýšení touhy po sexu. Jaké ovoce a zeleninu byste měli konzumovat, pokud chcete zlepšit váš sexuální život?

Okurky

Okurky jsou skvělou zeleninou. Obsahuje hodně vody, takže vás hodně hydratuje, a má velmi nízký obsah kalorií- Obsahuje navíc vysoký obsah vitamínu a mangan. To jsou látky, které zvyšují energii a libido. Vitamín C navíc zvyšuje průtok krve cévami, takže může mužům pomoci s erekcí.

okurky

Ananas

Exotický ananas je taktéž plný vitamínů. Například bromelainu. Ten podporuje produkci testosteronu, který má vliv na mužské libido. Taktéž obsahuje vysoký obsah vitamínu C, takže má vliv na mužskou erekci.

Broskve

V broskvích se nachází vitamín A a vitamín C. Dodávají nám energii a podporují sexuální výdrž. Toto ovoce také pozitivně ovlivňuje stimulaci a tvorbu spermatu u mužů.

Vodní meloun

Kdo by neměl rád vodní meloun. Sladká zelenina plná vody, která vás skvěle osvěží, a ještě tím uděláte něco pro své zdraví. V melouny jsou totiž aminokyseliny, které uvolňují https://www.novinky.cz/ekonomika/231659-usporne-zarovky-uvolnuji-do-okoli-karcinogenni-jedy.html cévy, a tím stimuluje sexuální vzrušení u mužů i žen. U mužů navíc stimuluje jejich erekci.

meloun

Rukola

Rukola je listová zelenina s velmi specifickou chutí. Je skvělým doplňkem do různých salátů. Obsahuje oxid dusnatý, a ten taktéž zvyšuje průtok krve cévami – takže opět zvýší sexuální vzrušení a podpoří kvalitu a výdrž mužské erekce. Navíc nemá téměř žádné kalorie.