Ženy

6 tipů, jak poznat, že vás miluje!

1.      Pozornost nadevše

Je k vám pozorný a kupuje vám maličkosti jen tak. Když do nákupního košíku přiloží i vaší oblíbenou čokoládu, myslí na vás. Pozitivní je, pokud vás pozve do kina na váš oblíbený film nebo pokud nosí oblečení, které jste mu darovali, a ještě má z toho i radost. Je to znak, že vám dovolil vstoupit do svého života.
kytice s přáním

2.      Telefonování

Vždy si na vás najde čas. Zvedá vám telefon a včas odpovídá na e-maily. Na dobré cestě jste, i když vás poprosí, jestli byste nemohli vzít hovor za něj, když je zrovna ve sprše. Znamená to, že si vás vpustil do života.

3.      Netají vás

Důvod k úsměvu máte, když hledá možnosti, jak byste spolu mohli strávit co nejvíce času a nedělá mu problém mluvit o budoucnosti. S velkou pravděpodobností to myslí vážně, i když o vás každému vypráví. Představil vás přátelům, rodině či dokonce kolegům? Je to znamení, že to s vámi myslí vážně a že pro něj nejste jen krátkodobou záležitostí.

4.      Křest ohněm

Váš partner může mít za sebou desítky vztahů, ale vy jste ta, kterou představí mámě. Pokud to tak je, vyhráli jste. Právě máma je člověk, který může stát mezi vámi a ním. Pokud se rozhodne vás představit a tím "přetrhnout" své pouto dosud s nejbližší osobou, víte, že jste pro něj ta pravá. Jeho láska je tak silná, aby vás představil první dámě svého života.
rande u vody

5.      Hltá vás pohledem

Pokud vás opravdu miluje, líbí se mu i vaše mateřské znaménko či piha pod nosem. Nemůže se na vás vynadívat a nespustí vás z očí. Je mu jedno, jestli jste se právě zpotili během sportu, nebo máte na sobě špinavé tričko. Pomůže vám, když vám je nevolno, a když jste nemocná, přinese vám teplý čaj místo toho, aby s kamarády sledoval hokejový zápas.

6.      Ochraňuje vás

To, zda jste paní jeho srdce, zjistíte také podle podvědomého gesta, které si možná ani neuvědomuje. Chránil vás vlastním tělem, když u vás během silvestrovské noci vybuchla rachejtle? Stojí během rozhovoru s neznámými lidmi vedle vás jako voják a má sklon ochraňovat vás? V noci, když si myslí, že spíte, na vás přikryje peřinou tak, aby vás neprobudil? To vše jsou znamení, které dokazují jeho skutečnou lásku.

4.2
05