Bydlení

Zařiďte se podle svého vkusu a možností

Současný trh je doslova přesycen množstvím nábytku v různé kvalitě i cenových relacích. Dalo by se usuzovat, že by neměl být problém pořídit lehce například obývací stěny a sestavy, které bývají vedle kuchyní středobodem našich domácností. Právě pro tyto případy jsme v nabídce připravili celou kolekci variabilních sestav, které svoje uplatnění najdou nejenom v obývacích pokojích, ale v podstatě v každém pokoji v bytě. Jde totiž o systém komod, skříněk a polic, jejichž využití je skutečně velmi široké. A široká je také škála barev a dekorů.
Obývák s velkou stěnou
Současným trendem jsou jak vysoké lesky, tak i matný dekor dřeva dubu riviera. Dojmem luxusu působí i lamino v černém, vysoce efektním lesku wenge, které nacházejí své místo v kancelářských prostorách. Většina námi nabízených sestav disponuje zajímavě řešenými úchytkami, dostatkem úložného prostoru a v neposlední řadě velmi módním trendem-použitím mléčného, nebo čirého skla v částech dvířek komod a skříněk, které navíc vypadá velmi efektně, pokud je doplněno o LED osvětlením.

Sestavte svůj vlastní podkrovní pokoj, studentský pokojík nebo kancelář z nábytkových dílců, které přesně zapadnou do prostoru, působí elegantním a luxusním dojmem a nezatíží váš rodinný, nebo firemní rozpočet. Pokud si přece jen nemůžete dovolit zaplatit jednorázově, nabízíme možnost nákupu na splátky, což jistě uvítají právě mladé rodiny, nebo senioři, kteří by si rádi udělali hezčí http://www.hradecno.cz/modules/tableadmin2/external/imageext_new.php%3Fimage%3DWG9%252BY3N%252BMjAxMzA0MDYxNTIzMzAuanBnfmdhbGVyaWV%252Bb2JyYXpla19jb3VudGVyfjQ3MH5nYWxlcmllfjF%252BODZ%252Bb1k%253D%26TB_iframe%3Dtrue%26width%3D1000%26height%3D750%26modal%3D bydlení. Vše o podmínkách nákupu na splátky najdete na našich stánkách. Dotazy rádi zodpovíme i telefonicky.
Moderně zařízený obývací pokoj

Stačí tedy pouze dle vámi požadovaných rozměrů a dekoru objednat jednotlivé kusy a my vám je v době dodání tří až šesti týdnů zdarma přivezeme a také vyneseme za první dveře v demontovaném stavu.

Vaše domácnost si zaslouží moderní a účelný nábytek, který vám bude dobře sloužit po mnoho let!