Produkty

Neutrácejte zbytečně

Digitální doba přeje koukání do monitorů počítačů, tabletů, chytrých mobilních telefonů a bůhví kam ještě. Podle různých studií od rozličných společností nám takové zíraní zabere opravdu dost času. Například, vezmeme-li v potaz třeba mobil, už jen ten si z něj ukrojí v průměru celé tři hodiny denně. Z toho dvě „padnou“ hnedle v pracovní době, jak ukazuje analýza firmy TruconneXion.
inkoust do tiskárny
Připočítáme-li k tomu i dobu prosezenou u osobních počítačů nebo laptopů, je jasné, že naše pozornost se od tištěné informace posunula směrem k té zobrazované digitálně. Jde samozřejmě hlavně o čtení textů soukromé korespondence a mediálního obsahu. Avšak existují situace a případy, kdy se bez tištěných materiálů prostě neobejdeme, a ani v blízké budoucnosti to nevypadá na změnu. Nejenom studenti a jejich skripta, bakalářské či diplomové práce a spoustu dalšího, ale i ostatní smrtelníci dnes využívají možnosti relativně levného domácího tisku. Pryč jsou doby, kdy lidé platili za servis v různých polygrafických centrech. Multifunkční i samostatné zařízení několika standardních značek, jsou dnes běžně dostupným a hojně užívaným spotřebním zbožím. Zrovna tak, jako inkoust a tonery do nich. A právě náplně jsou parametrem, který nejvýrazněji určuje náklady na provoz daných zařízení. Na trhu s jejich příslušenstvím existuje slušné konkurenční prostředí, proto je dobré věnovat trochu času výběru těch správných, resp. ekonomicky výhodných náplní. I na nich se totiž dá celkem slušně ušetřit.
malá tiskárna
Třeba náplně do tiskáren z splňují veškeré požadavky na kvalitu, přitom nenadělají ve Vaší peněžence zbytečný průvan. Nabízené jsou náplně kompatibilní i originální, a to jak inkoustové, tak tonerové. Kompatibilní bývají samozřejmě s levnější pořizovací cenou než ty od samotných výrobců tiskáren, tedy originální. Nicméně na kvalitě rozdíl v ceně určitě nepoznáte.