Produkty

Zabalte své zboží do plastové obálky

Pokud odesíláte nějaké zboží, jako je třeba textil, tiskoviny, ale i cokoli dalšího, tak neváhejte a pořiďte si k tomuto účelu plastové obálky. Uvidíte, že vás brzy přesvědčí o tom, že se jedná o tu pravou investici, které rozhodně nebudete litovat.
poštovní obálky.jpg
Minimálně už proto, že cena plastových obálek je poměrně nízká. Vyjdou vás na několik korun za kus v závislosti na jejich velikosti a tloušťce. Ovšem stejně jako u všeho, i zde se vám vyplatí nakoupit větší množství a zásobit se tak dopředu, neboť s větším objednaným množstvím obálek klesá i jejich celková cena za kus. A zásobit se plastovými obálkami není nijak komplikované. Vždyť díky tomu, že zabírají minimum místa, je můžete skladovat prakticky kdekoli, třeba v zásuvce vašeho psacího stolu.
Nicméně užitek, který z plastových obálek budete mít, je obrovský. Jsou ideální ochranným obalem pro všechny možné druhy zasílaného zboží. Jedná se totiž o obal, který je dokonale odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Ať už venku zuří bouřka anebo sněhová vánice, o své zboží zabalené v plastových poštovních obálkách se ani v takovém počasí nemusíte obávat. Takový ochranný obal totiž neprovlhne ani nepromokne, ať už na váš balíček náhodou naprší anebo stráví několik dní ve vlhkém skladu.
panáček s obálkou.jpg
Ovšem když už jsme u odesílání zabaleného zboží, je potřeba zmínit ještě něco. Balení zboží do plastových poštovních obálek vám i v tomto směru šetří vaše peníze. Tyto obálky jsou totiž lehké a pružné. Téměř nic neváží a svým tvarem se hravě přizpůsobí odesílanému zboží, a tak se jejich přeprava neprodraží kvůli zbytečně převáženému vzduchu v těžkých a neforemných krabicích. Navíc, pokud si objednáte praktické plastové poštovní obálky s uchem na držení, mohou si je vaši zákazníci z pošty domů odnést pohodlně v ruce bez jakékoli zbytečné námahy. Balení zboží do plastových obálek se zkrátka vyplatí.