Peníze

Několik hodin a máte po starostech

Poskytnutí podnikatelského úvěru může být tou nejsnazší věcí v oblasti půjček a hypoték. Má to ale jeden malý háček. Pokud jste si vědomi, že v minulosti došlo k nějaké situaci, která zapříčinila záznam v některém registru dlužníků, pak je to trochu složitější. Ale pouze v tom případě, pokud vaše kroky povedou do klasické banky. Jestliže tuto instituci vynecháte a rovnou si to namíříte k poskytovateli nebankovních hypoték, ušetříte si spoustu času. A to doslova. Přímo pro podnikatele je určena nebankovní hypotéka bez registru, kterou může získat opravdu každý, koho živí vlastní firma.

  • Úspora času je tu především z toho důvodu, že se nic zbytečně neprotahuje a papírování je tu opravdu jen to nejnutnější.

podané ruce

Ačkoliv se jedná o produkt, při kterém se nemusí žadatel prokazovat čistými registry, není tak docela pravda, že se poskytovatel nebude o tyto záznamy zajímat.

  • Jenže oproti bance je tu jeden zásadní rozdíl.
    • Zatímco právě banka považuje i drobný záznam za zeď, přes kterou není možné se dostat, nebankovní poskytovatel přimhouří oko.
    • Někdy i obě.

Řešení je blíž než si myslíte

Jestliže máte nemovitost, kterou můžete za svůj závazek ručit, pak nic nebrání tomu, abyste se z finančních problémů snadno a rychle dostali. Je možné získat padesát až sedmdesát procent z odhadní ceny vašeho majetku. Zastavená nemovitost totiž i nadále zůstává ve vašem vlastnictví.

úspěch v práci

  • Splátky se mohou rozpočítat až na dobu třiceti let.
  • Je tedy jasné, že to budou částky, které nezasáhnou příliš výrazně váš rodinný rozpočet.

Pokud se pro hypotéku rozhodnete ještě dnes, pak si na zítra nic neplánujte. Budete moci řešit svou finanční situaci. Schválení je už do čtyřiadvaceti hodin. Stačí jen ofotit zmíněnou nemovitost (dům, chalupu, pozemek, garáž, byt) a pak vyplnit on-line žádost. Jednoduché, rychlé a spolehlivé.