Produkty

Vsaďte na reklamní textil, se kterým se jméno vaší firmy neztratí

Pokud cílíte na šikovnou reklamu a zároveň uvažujete o tom, že byste šikovně doplnili pracovní oděvy vašich zaměstnanců, tak proč nespojit příjemné s užitečným? Právě pro tyto situace je tím nejlepším řešením využít možností, které vám nabízí propagační textil. Ten si můžete navíc pořídit v celé škále oděvů od triček přes polokošile a mikiny až dokonce po praktické čepice – kšiltovky https://promotextile.cz/index.php?id_category=9&controller=category&id_lang=1.

trička

Na tento textil následně necháte umístit výšivku či potisk s logem vaší firmy a máte k dispozici praktický kousek oděvu, který můžete využít jak k propagaci vašeho podniku, tak jako ideální pracovní oděv pro vaše zaměstnance. A skvělé je, že právě tímto řešením rychle a efektivně zabijete dvě mouchy jednou ranou.

Když budou mít vaši zaměstnanci k dispozici firemní pracovní oděv, tak to znamená nejen to, že pečujete o jejich bezpečnost a vhodnou ochranu při výkonu jejich činnosti, ale také to, že myslíte na to, jak se vaše firma prezentuje. Vždy totiž vypadá mnohem lépe, pokud jsou všichni firemní zaměstnanci oblečeni jednotně. Vyhnete se tak tomu, aby někteří zaměstnanci nosili nevhodný anebo málo reprezentativní oděv, a zároveň zajistíte, že každý z vašich zákazníků, který s nimi přijde do styku, bude okamžitě vědět, že se jedná o zaměstnance, kteří pracují pro vás, a kterých se může na cokoli zeptat.

potisk

Navíc, vhodná reklama je vždy na místě. Kdekoli se vaši zaměstnanci v propagačním oděvu objeví, všichni budou mít vždy na očích jméno vaší firmy, takže se v místě, kde podnikáte, rozhodně neztratíte a jméno vaší firmy vejde do širšího povědomí místních obyvatel. Nadto, kdykoli budete chtít obdarovat některé z vašich zákazníků za věrnost anebo věnovat nějaké propagační předměty do soutěže na nějaké veřejné akci, tak vždy budete mít po ruce skvělý dárek jako je třeba reklamní kšiltovka či tričko, které každého obdarovaného jednoznačně potěší.