Produkty

Co lze provádět s kuličkami


Cvrnkání do důlku


Při cvrnkání kuliček zaměstnáte svou tělesnou schránku tak, jako byste absolvovali několikahodinové sázení zemědělských plodin. Nevěříte? Zkuste se dvě až tři hodiny v průběhu náročného turnaje neustále ohýbat, zvedat a chodit kolem důlku a brzy pochopíte, o jak náročnou zábavu jde.
skleněné kuličky


Hledání kuliček v trávě


Kdysi dávno se tato činnost praktikovala na pionýrských táborech. Cílem hry bylo zklidnit děti po fyzicky vyčerpávajícím programu volejbalových turnajů. Stačí vysypat několik sáčků se skleněnkami do vzrostlého trávníku, který není krátce střižený, a kdo jich najde nejvíce, získá nějakou zajímavou odměnu. Nejde o žádný adrenalin, ale o pobyt v přírodě, přitom lezení po trávě nesmírně uklidňuje a nabíjí baterky.
skleněná kulička


Kuličková dráha


Kdo by neznal kuličkové dráhy. Neobyčejná podívaná, které se vyrovná snad jen souměrná křivka postavená z kostiček domina. Postavit dráhu pro kuličky není tak obtížné, jak se zdá, můžete i improvizovat a využít třeba do sebe spojené žlábky z PET lahví nebo komponenty stavebnice Lego.
rumové kuličky


Bytová dekorace


V bytech a domech laděných v rustikálním stylu, kde dřevo výrazně dominuje, lze vytvořit tolik zajímavých zákoutí a praktických a zároveň vkusných výzdob, až bychom žasli. Napříč Internetem kolují stovky inspirativních nápadů, nakonec musíte pečlivě vybírat, aby jich v bytě zas nebylo příliš mnoho. Jedním z nich mohou být kuličkové zástěny sloužící jako průchozí paravan. Možná se s nimi setkáváte v některé čajovně či kavárně, jsou součástí ležérního stylu a přenesou vás pomyslně někam do vzdáleného Egypta či Indie, kde se běžně vyskytovaly ve vybavení staveb movitých vrstev společnosti. Výrobky ze dřeva byly považovány za vkusné a drahé, zvláště ručně vyřezávané ve formě drobných korálků. Dnes si je můžete zavěsit na nylonová lanka a vytvořit působivou atmosféru s vůní cejlonského čaje o páté.