Bydlení

Vlastní bydlení si můžete pořídit i za pár korun

Možná pomýšlíte na vlastní bydlení, ale máte omezené finanční možnosti. A to je v případě různých zděných staveb, ale třeba i dřevostaveb velký problém. Ten, kdo nemá dost peněz, si dům nepostaví. A podobné je to i s koupí bytu, kdy ceny bytů ve velkých městech často překonávají i ceny staveb domů na venkově. Takové zprávy nikomu náladu nezvednou.

bydliště

Naštěstí zde existuje jedna možnost, jak přijít k plnohodnotnému bydlení a nemuset se přitom finančně vyčerpat na dlouhé desítky let dopředu. Jedná se o celoroční mobilní domy, které mají více než příznivé pořizovací ceny. Tam, kde ceny staveb klasických zděných domů začínají, ceny mobilních domů končí. Takže vám bohatě postačí, pokud máte našetřeno jen několik málo desítek tisíc korun, ke kterým můžete přidat menší úvěr, a již za několik měsíců může mobilní dům stát na vašem pozemku.

Dům, který bude odpovídat vašim představám

K tomu, abyste si mohli mobilní dům pořídit, potřebujete totiž alespoň malý kousek půdy, kam jej postavíte. Stačí pár metrů čtverečních, o moc víc vaše bydlení ani nepotřebuje, je totiž přibližně tak velké jako menší panelákový byt, nicméně stojí mnohem méně. Ovšem z toho jasně vyplývá, že se nikdo nemusí obávat toho, že by byl mobilní dům příliš malý k tomu, aby se v něm dalo spokojeně žít. Naopak, vejde se do něj vše potřebné k životu, od sprchového koutu přes kuchyňskou linku až po manželskou postel.

klíče

Nicméně to, co konkrétně bude váš vlastní mobilní dům zahrnovat, jaké bude mít dispozice a čím jej vybavíte, záleží na vás samotných. Můžete si totiž vybrat některý z již hotových mobilních domů, na které narazíte v centru vzorových mobilních domů anebo si nakonfigurovat obydlí vlastní, všechno je možné. A jakmile firma váš objednaný mobilní dům zhotoví, doveze vám jej přímo na zvolené místo, kde ho zároveň i odborně usadí. Jak je tedy vidět, i v dnešní době se dá bydlet levně a bez starostí.