Produkty

Udržujte vodu ve svém bazénu průzračně čistou!

Jste hrdým majitelem bazénu a je vaším snem, aby voda v něm zůstala průzračně čistá po celou koupací sezónu? Proměňte svůj sen ve skutečnost! Věřte, je to opravdu jednoduché! Vsaďte na vysavač do bazénu od chlorito.cz. Ten se pro vás stane nepostradatelným pomocníkem.žena v bazénu.jpg
Každý majitel domácího bazénu ví, že bez kvalitního vysavače e se péče o bazén neobejde. Právě bazénový vysavač totiž slouží k odstraňování nežádoucích nečistot, které se do bazénu dostávají z okolního prostředí. Díky bazénovému vysavači se prach, klacíky, listy a další nečistoty do vašeho bazénu nedostanou.
Vlastníte menší bazén? Pak je pro vás ideální ruční vysavač. Ten se připojuje pomocí bazénové hadice přes skimmer k bazénové filtraci. Ruční vysavače jsou vybaveny teleskopickou tyčí, pomocí které se vysavač ovládá. Vy se pohybujete po bazénu a vysáváte nečistoty.
Druhým typem bazénových vysavačů jsou vysavače poloautomatické. Ty jsou vhodné zejména pro středně velké bazény. Stejně jako ruční vysavače, se i poloautomatické vysavače připojují pomocí hadice k bazénové filtraci. Po zapnutí se vysavač pohybuje po bazénu a sám vysává nečistoty.čištění bazénu.jpg
Posledním typem jsou vysavače automatické. Jak už sám název napovídá, jedná se o vysavače, které pracují jako samostatné jednotky. Tyto vysavače jsou vybaveny filtrační jednotkou a nemusíte je tedy připojovat k bazénové filtraci. Po zapnutí se vysavač pohybuje po dně a stěnách bazénu, a vysává nečistoty. Tento typ vysavače se hodí zejména pro majitele bazénů větších rozměrů, ale ocení jej i majitelé malých bazénů.
Ať už se rozhodnete pro ruční, poloautomatický nebo automatický vysavač, pamatujte, že každý z nich se pro vás brzy stane nepostradatelným pomocníkem.
Chcete vědět víc? Neváhejte a kontaktujte nás. Zodpovíme vaše otázky a rádi vám poradíme. Společně pak vybereme ten pravý vysavač pro váš bazén.