Ženy

Touží ženy po lásce, nebo po penězích?

Nechat se rozmazlovat celý život by si přála ne jedna žena. Touha po pozornosti a dárcích je opravdu velká a žádné ženě není cizí. Jaký druh hodnot je pro ženy vzácnější? Je to láska k muži, nebo k jeho penězům?
romantický pár

1                    Výběr muže

Svobodná žena má mnoho možností k tomu, aby si vybrala pro ni dokonalého muže. Rozhlíží se všemožně kam vejde a patřičně si dělí muže do různých kategorií.
·        Ženy zklamané láskoutouží především po rytíři na bílém koni a nekonečné lásce k ní samotné. Jsou to typy žen, které žijí v pohádce a lze s určitostí říct, že takové ženy majetek nezajímá.
·       Cílevědomá žena, která má ambicevšak nechce jenom lásku. Možno tak nějak počítá s tím, že láska a zamilovanost jednou vyprchá, proto ji zajímá i finanční situace muže a budoucnost, kterou ji může s vysokým kontem nabídnout.
rudé růže

2                    Štěstí v lásce

Každá, opravdu každá žena touží po tom, aby ji muž miloval. Láska přináší ženě pocit výjimečnosti, jedinečnosti a vyplnění prázdného místa v jejím srdci. Některé ženy chtějí být milované více, jiné méně. Opravdu existuje velké zastoupení žen, které vědí, že jim stačí v životě jen, to aby měli vedle sebe muže, který je miluje. V podstatě by to tak mělo i být. Je to romantické, krásné a někdy skutečně vzácné, když se najdou dva lidi a prožijí spolu zbytek života.
pár v lásce

3                    Lepší život a lepší budoucnost

Bohužel je spíše rarita než pravidlo, že muži mají všechno. Takže pokud narazíte na muže, který vám dá lásku na celý život a majetek o kterém se vám nezdálo, máte prakticky vyhráno. Z času na čas jde ale láska bokem a ženy se rozhlíží po tom, co jim můžou muži nabídnout. Chtějí se mít lépe a vědět, že jich s nimi čeká krásná a bohatá budoucnost. Po čem, to ženy s bohatým mužem vlastně touží?
·        Žádné závazky, svoboda užívat si život s možnostmi.
·        Luxusní zázemí ve velkém domě, nebo vile.
·        Možnost cestování a prožití několik dovolených za rok.
·        Nestrádání, už žádné počítání každé koruny.
·        Rozmazlování a hýčkání každou chvíli nějakým dárkem.
·        Auto, které by si zřejmě nikdy nekoupili a najednou ho mají jen pro sebe.
·        Nezastavitelné nakupování – oblečení, boty, kabelky, šperky a kosmetika bez toho, aby se museli ohlížet na to, jestli si to můžou dovolit.
Těžko říct, který život je lepší. Vybrat si cestu jakou chcete jít můžete sami. V životě to tak ale funguje, že je vše vyvážené a nikdo nemá úplně vše. Proto se rozhodněte jestli chcete lásku, nebo peněžité hodnoty.