Produkty

Pozitivní a negativní účinky L – Arginin

Vysoké procento sexuálně aktivních mužů si již někdy vyzkoušelo viagru, či jiný podpůrný přípravek pro zkvalitnění erekce. Možná Vás však překvapí, že mnoho z nich vlastně žádnými poruchami erekce netrpí. Proč, a z jakého důvodu tedy tyto medikamenty využívají? Odpovědí je mnoho.

léky

V první řadě je zde samozřejmě určité procento mužů, kteří trpí problémy s erekcí. Ty mohou být způsobeny například vysokým množstvím alkoholu, psychickými problémy, nebo nízkou hladinou testosteronu. Pak jsou zde muži, kteří zkrátka vsází na jistotu, a chtějí být vždy připraveni. Většina mužů však tyto medikamenty využívá z vícero důvodů. Například doplňky stravy, které napomáhají kvalitnější erekci, obsahují velmi blahodárnou semi-aminokyselinu. Konkrétně se jedná o L – Arginin, účinky Erectmax tohoto přípravku totiž pozitivně působí nejen na řešení problémů s erekcí, povzbuzení sexuálního libida, a také na plodnost jedince, ale mimo jiné je L – Arginin skvělý pro prokrvení organismu, má příznivé účinky na kardiovaskulární systém, a tím také navyšuje fyzický výkon. Z tohoto důvodu je tato látka také velmi oblíbená například u sportovců, a využívá se také pro regeneraci během cvičení. Kromě toho, je tato látka také vhodná pro lidi s vysokým krevním tlakem, nebo cukrovkou, a to nejen pro muže, ale také pro ženy, přičemž jediným případem, kdy není vhodné tento přípravek užívat, jsou těhotné, nebo kojící ženy.

lékárna

Jelikož prakticky nejsou zaznamenány žádné vedlejší dopady tohoto přípravku, je jediným možným nežádoucím účinkem potencionální předávkování. To je zpravidla rozeznatelné díky bolestem břicha, zažívacím problémům, a malátností. Pokud však s touto látkou nemáte žádné předešlé zkušenosti, začínejte pozvolna, se spodní doporučenou dávkou, kterou můžete postupně navyšovat. Pokud však užíváte léky na vysoký krevní tlak, apod., poraďte se nejdříve se svým lékařem.