Produkty

Postel vhodná pro děti různého věku


Zařizování dětského pokoje je vždy o něco více náročnější, než je tomu v případě jiných místností v domě. A to především z toho důvodu, že je nutné ho přizpůsobit potřebám dítěte a zabezpečit tak, aby byl pro dítě neškodný a cítilo se v něm pouze spokojeně.
O útulnou stránku se postarají dekorace a váš vkus, díky kterému bude design místnosti perfektní. Bezpečnostní stránku vyřeší řada opatření, která podniknete proto, aby se v něm vašemu dítěti nestalo nějaké neštěstí. Na co ale nesmíte zapomenout je pohodlí, které by v něm mělo pociťovat, a to i díky lůžku, na kterém bude spát.
postel pro dítě

Postel, do které dítě doroste

Z praktické stránky je nesmysl pořizovat dítěti několik různých postelí, které budou ideální pro jeho aktuální věk. Vymyslet to, jak skloubit chytré řešení s potřebami dítěte můžete i tak, že se rozhodnete pořídit mu dětskoupostel 90 x 200z masivu, do které postupem času doroste.
Masivní dřevo vám poskytne jistotu, že se v takové posteli dítě pohodlně vyspí i několik let bez toho, aby podlehla opotřebení. Snese i větší tělesnou hmotnost, díky čemu je ideální volbou pro děti jakékoliv věkové kategorie a díky své délce je vhodná i pro potřeby pubertálního dítěte.

Menší děti a jejich ochrana

V okamžiku, kdy vaše dítě vyroste z jeho dětské postýlky, byste se měli rozhlížet po posteli, která by mu dopřála větší prostor a komfortnější spaní – ovšem s jistotou, že z ní v průběhu spánku nevypadne. Naše masivní postele disponují i pevnou zábranou po celé délce postele (výjimkou je otvor pro vstup do ní) a poskytnou vám a vašemu dítěti ničím nerušený spánek.
dětský pokoj

Jejich design je moderní a stylový

V nabídce těchto postelí nalezete mnoho variant dřeva, ale i barevné provedení, které se hodí do všech dětských pokojíčků. Přírodní lakovaná verze je trefa, kterou nemůžete nic zkazit, ale pokud toužíte po bílé nebo šedé barvě, rozhodně se podívejte v našem sortimentu po takové, která vás i z hlediska svého vzhledu nejvíce osloví.