Produkty

Pomůcka pro převážení břemen

Občas převézt pár těžších břemen potřebuje asi každý, ovšem ne vždy jsme k tomuto účelu dostatečně vybaveni. A přitom stačí mít jen jednu specialitu a vozík.

Pomůcka pro převážení břemen

Naprostá většina lidí vlastní pouze sedany nebo menší auta, která jsou super pro přepravu osob, ale už nejsou tak skvělá, když je potřeba přemístit něco objemnějšího a těžšího. Některé věci se ještě mohou vlézt do kufru, ale jakmile potřebujete převézt z jednoho bodu do druhého třeba i menší skříňku, se standardním osobním vozidlem nemáte šanci. A ani zahrádka vám nepomůže. Když máte možnost půjčit si od známého nebo někoho z rodinu třeba menší dodávku, asi to pro vás nebude problém, ale v případě, že takovou možnost nemáte, musíte investovat nějaké ty peníze.

Nové tažné zařízení

Chcete-li zbytečně utrácet, klidně si pro své potřeby půjčte dodávku ve specializované půjčovně, ale vězte, že tamní ceny budou nemalé. Za hodinu to může být i několik stovek korun. V takovém případě je daleko lepší si pořídit jednak klasický čtvercový přepravní vozík a k němu vhodné tažné zařízení amsa.cz.

Výhodné je, že vozík nemusíte kupovat zcela nový a stejně vám poslouží více než dobře. Můžete se podívat klidně na inzerci na internetu, kde je takových nabídek velké množství. Samozřejmě, že během koupě byste si s sebou měli vzít někoho, kdo se v tom vyzná, jinak můžete koupit zajíce v pytli. Tažné zařízení ale vždy kupujte zcela nové a ve specializovaném obchodě. Není dobré pořizovat si již použité zboží, jelikož na tom nemusí být po stránce kvality zrovna na vysoké úrovni, a to se může na silnici docela snadno vymstít. Stačí jeden povolený šroubek a může nastat katastrofa.

Vhodné tažné zařízení

Musí sedět k vozu

Tažné zařízení samozřejmě musí dokonale sednout k vašemu vozu. Mít doma škodovku a kupovat si zařízení třeba na BMW je vám k ničemu, jelikož ho nepřipojíte a pokud se vám to nakonec povede, pak jen shodou okolností a budete to obrovský risk. Dokonce ani pro jednotlivé značky zařízení nevyrábějí, ale vždy pro konkrétní typ automobilu. Toto si před nákupem určitě ověřte.