Online

Online poradny

Online poradny slouží k rychlému poradenství přes internet, jsou zcela bezplatné a anonymní. Pokud máte nějaký vnitřní problém a z jistých důvodů se bojíte nebo stydíte navštívit lékaře, potom se zkuste obrátit právě na tyto poradny, které vám rychle pomůžou. Nemusíte se bát, za položený dotaz si poradny nic neúčtují, nemusíte tak platit nákladného psychologa nebo právníka a podstupovat spousty terapeutických sezení. Jsou velmi rychlé, stačí se jen zeptat a čekat na odpověď. Než vás příjme odborník do své ordinace či kanceláře, můžete být na čekací listině i několik měsíců. Online poradny vám většinou odpoví ještě tentýž den, kdy jste svůj dotaz položili. V online poradnách se vám věnují školení psychologové, odborní lékaři a vystudovaní právníci. Můžete jim opravdu důvěřovat a vzít si jejich rady k srdci.
žena ve stínu

Typy poraden:

 
Srdeční poradna
Srdeční poradna se zaměřuje na problémy v oblasti vztahů, lásky, sexu. Ať už máte jakýkoliv partnerský problém a nutně se potřebujete někomu svěřit a vaši nejbližší nejsou ti nejlepší posluchači, kontaktujte tuto poradnu. Často se lidé stydí, pokud mají problémy v intimní oblasti, proto je lepší ptát se a popsat svůj problém někomu cizímu a nezaujatému.
 
Psychologická poradna
Trpíte vy nebo někdo z vašich blízkých depresí nebo jinou psychickou poruchu? Potřebujte se nutně vypovídat! Školení psychologové vás zde rádi vyslechnou a budou se vám snažit pomoc, jak nejlépe to umí. Jsou tady pro vás, abyste byli v psychické pohodě a zahnaly všechny černé myšlenky.
 
Lékařská poradna
Otázkám ohledně zdraví se věnuje lékařská poradna. Popíše vám příznaky nemocí a nabídne vám nejrůznější formy léčení. Nejčastěji vás však odkáže ještě na praktického lékaře, protože přes internet vás nikdo pořádně nevyšetří. Pokud jste ale už u svého doktora byli a potřebujete si jen ověřit správné dávkování léků nebo nerozumíte formulacím v lékařské zprávě, tady vám skvěle poradí a vše vysvětlí.
 muž ve stínu
Právní poradna
Tato poradna je nejrozmanitější, a proto se může často dělit na jednotlivé podkategorie. Do této oblasti vkládáte dotazy ohledně pracovního, občanského, rodinného, obchodního, finančního a správního práva.