Ženy

Okamžiky, které se nevrátí


Narození nového života je chvíle, kterou si chce každý rodič zapamatovat co nejdéle a nejintenzivněji. Lidská paměť je ale trochu omezená a po čase si začnete uvědomovat, že se vám obraz vašeho potomka tak, jak vypadal krátce po narození, začíná pomalu vytrácet. Je to logické. Malé dítě se velice rychle mění. Proto je jeho obraz ve vzpomínkách nahrazován tím dalším.
miminko a matka.jpg
§ Uchovejte si tedy podobu vašeho miminka navždy.
§ Budou to fotografie, které jsou opravdu nenahraditelné.
Fotografie malých dětí jsou úžasné v tom, že nejsou strojené. Miminku je v podstatě jedno, jestli se nad ním sklání fotograf se svým přístrojem. Tváří se tak, jak je mu v dané chvíli libo. A právě tyto momentky jsou nejhezčí.

Pro chvíle vzpomínek

Snad každý člověk má rád rodinné fotografie a vzpomíná na chvíle, kdy se nad albem plným vzpomínek sešla celá rodina a vy jste mohli pohlédnout do tváře svých rodičů v době, kdy byli ještě malými dětmi. Nejúžasnější ale jistě je, jestliže máte možnost spatřit sami sebe tak, jak jste vypadali krátce po svém příchodu na tento svět. Dopřejte tedy tuto možnost i svému potomkovi a nechte zvěčnit jeho podobu. Je pravda, že čas se zastavit nedá, ale dá se alespoň na chviličku zachytit.
§ A mimochodem, víte, jak sexy vypadá muž, který drží v náručí malé křehké miminko?
§ Takovým fotografiím se nic nevyrovná.
miminko s mašlí.jpg
V jeho očích je najednou něco docela jiného, něco krásného. Narození dítěte je prostě zázrak, který se nedá s ničím porovnat. Stačí vybrat prostředí vhodné na focení miminek, které ještě více umocní tyto vzácné chvíle. A pokud si právě s tím nevíte příliš rady, pak přeci není problém poradit se s někým, kdo se právě focením těch nejmenších profesionálně zabývá. Kvalitní fotograf se pozná i podle toho, že má velký smysl pro sebemenší detail a vždy chce mít svou práci pouze dokonalou.