Podnikání

Neutopte se v haldě papírů

To už vážně není normální! Uvědomujete si, co se změnilo v administrativě podniků, firem, nebo i ve státních institucích za několik let? Jak někdo může dopustit tolik papírování na jednoho člověka v tomto státě! Kolik razítek, vypsaných propisek a nesmyslně velkého množství papírů padne za vlast během jednoho roku v kancelářích? Spočítali jste si to někdy?
Samozřejmě, že do kanceláří papír, šanony a propisky, včetně razítek vždycky patřili. Ale co se děje v dnešní době? Nemáte pocit, že se v těch papírech jednou utopíte?!
kalkulačka na pořadači.jpg
Naštěstí je legislativa na straně digitální podoby dat
Ať jsou to datové schránky, časová razítka, nebo elektronické podpisy, které umožňují šetřit naše lesy. Nebo bmd bussiness software, který se taktéž podílí na digitální správě dat v oblasti účetnictví.
Kolik faktur musíte zhotovit a podepsat, než se dostanete k jádru věci, kterou je pro tuto chvíli předání zboží? Jak jednoduše by se pracovalo, kdybyste i Vy najeli na digitalizaci a pořídili si skvělý bmd bussiness software? Přemýšleli jste o tom někdy?
qr kód na mobilu.jpg
Buďte na straně digitalizace i Vy.
Nebojte se nových pracovních postupů. Zachrání Vás od utonutí v papírech. Dokonce i šanony se ztenčí. Archivace pomocí bmd bussiness softwaru odlehčí Vašim našlapaným archivačním skříním.
A určitě jste se už setkali s QR kódem, který obsahuje všechna potřebná data. Ať to bylo na složenkách za nájem, nebo na vysvědčeních Vašich vycházejících dítek ze základní školy. I QR kód je součástí bmd bussiness softwaru. Nemusíte rozumět tomu, jak se takový kód tvoří. Stačí, že to bude vědět Váš software. Využijte tedy ve svém rozsáhlém účetnictví software, který za Vás udělá spoustu papírování, aniž byste museli vzít fakturu a propisku do ruky!
Staňte se součástí digitalizovaného účetnictví bez ručního přepisování dat do systému. Buďte těmi, kteří se rádi přiučí novým věcem. Věřte, že se to vyplatí!