Produkty

Na jakém principu Adipex funguje?


Mít štíhlou postavu je snem nejspíš každé ženy. Většina z nás však nemá čas a je příliš unavena prací na to, aby chodila pravidelně cvičit tak, jak by to bylo potřeba. I to je důvod, proč se uchylujeme k nejrůznějším berličkám. A čím lépe a vědečtěji zní, tím snadněji jim podlehneme. Příkladem mohou být nejrůznější léky na hubnutí, jako například Adipex.hromada různých pilulek

A tak jíme pilulky a pijeme koktejly, a doufáme v zázrak, který obvykle nepřichází. Rozhodně ne bez poměrně drastické změny životního stylu. Není tedy divu, že navzdory tomu, co se nám výrobci snaží tvrdit, jsou klasifikovány pouze jako potravinové doplňky. To v podstatě znamená, že nemusí dokazovat svou účinnost. Na druhou stranu tu máme fakt, že nám zároveň nijak neublíží.

Jak by tedy měly fungovat? Většina z nich je na bázi nejrůznějších bylin, které díky v sobě obsaženým látkám zrychlují metabolismus. V teorii to znamená, že tělo nám bude spalovat energii a tedy i tuky rychleji, a tím pádem se i sníží naše váha. Je to ale pravda?

Faktem je, že dané přípravky skutečně obsahují výtažky z deklarovaných bylin. Stačí si přečíst složení a zjistíme, že to je pravda. Co nám však neříkají, je fakt, že tyto extrakty tvoří skutečně malé procento celého „léku“. Většinu tvoří prakticky bezobsažná výplň, a je jedno, jestli se jedná o želatinovou kapsli nebo klasickou tabletku. V obou případech je výsledek nulový.týdenní lékovka s léky

Přesto však existují zákazníci, kteří tvrdí, že jim tyto přípravky skutečně pomohly. Jak je to možné? Na vině jsou dvě věci. Tou první je klasický placebo efekt, tou druhou, větší příčinou, je způsob dávkování.

Všimněte si totiž, že naprostá většina těchto potravinových doplňků vyžaduje, abyste je vzali před jídlem a zapili hned několika velkými sklenicemi vody. Je to údajně proto, aby se mohly účinné látky správně aktivovat, ve skutečnosti je pravda poněkud jinde. Pokud si totiž těsně před jídlem zaplníte prakticky celý žaludek vodou, logicky se vám tam už nevejde potrava. V důsledku toho tedy sníte mnohem méně. A v tom je celé tajemství.

Jak je vidět, zatímco tyto přípravky neublíží, ani nepomohou. Dobré tedy je neutrácet za ně peníze a místo toho zkusit osvědčenou kombinaci cvičení a diety. Ovšem předtím si raději zajděte na lékařské vyšetření. Pokud totiž máte nějaké hormonální problémy, veškeré cvičení vám nepomůže, dokud se jejich hladina nesrovná. A věřte, že tak budete i mnohem šťastnější – jak vy, tak vaše peněženka.