Peníze

Konec starostí během chvíle

Nevýhodně uzavřená půjčka, opožděná platba některému důležitému úřadu, podnikání, které nevyšlo přesně podle vašich představ. To vše může být důvodem k tomu, že se dostanete do finančních potíží. Říká se, že všechno souvisí se vším. V tomto případě to rozhodně platí.

střecha

  • Jestliže jste se totiž dostali do finanční tísně a máte ještě některý z uvedených problémů (záznam v registru nebo nízký příjem), pak nemáte u banky šanci tuto situaci změnit.

Je to docela zajímavá pozice. Nutně potřebujete peníze, protože chcete z problémů vybřednout, ale nezískáte půjčku, protože máte finanční problémy. Ale vše se dá zvládnout daleko snazší cestou.

  • Potřebujete k tomu dvě zásadní věci.
    1. Nemovitost, kterou můžete nabídnout jako protihodnotu.
    2. Vhodného poskytovatele hypotéky, který vám opravdu pomůže.

Máte v podstatě dvě možnosti. Pokud získáte americkou hypotéku https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/americka_hypoteka/, můžete mít k dispozici až devadesát procent z odhadní ceny vašeho domu, zahrady, garáže. Jestliže vám bude nabídnuta nebankovní hypotéka, pak počítejte se sedmdesáti procenty.

zisk

Žádné zvědavé otázky

Prokážete-li schopnost splácet, pak nikoho nebude zajímat, nač potřebujete tyto finanční prostředky získat. Nikdo nebude zjišťovat, jestli si jimi vyplatíte tu exekuci, která vás ve dne, v noci tíží, nebo si prostě uděláte hezkou dovolenou s rodinou. Právě proto, že je tato půjčka bezúčelová, je tolik oblíbená ve Spojených Státech. Odkud také dostala svůj název. Dalším pozitivem, které klienti vítají, je možnost předčasného splacení. Je pravda, že tuto možnost nabízejí i banky, ale těm musíte za to zaplatit. A platit pokutu za to, že se chci zbavit dluhu, je trochu nesmyslné. Stejně, jako poplatky, které jsou někdy vyžadovány ještě před tím, nežli je vše vyřízeno. V tomto případě také odpadají.