Bydlení

Americká nebankovní hypotéka bez doložení příjmů a bez registrů

Velice výhodný a efektivní finanční produkt pro podnikatele představuje americká hypotéka bez registru, která v sobě ukrývá mnoho výhod. Nečekejte však žádné skryté poplatky ani sankce.

Jednáme vždy na rovinu a o všech potřebných náležitostech vás budeme informovat.

firemní rozpočet

Americká hypotéka bez registru představuje typ podnikatelského úvěru, u kterého ručíte svou vlastní nemovitostí. Peníze se vkládají do podnikání, a jelikož se jedná o podnikatelský úvěr, tak si jej mohou sjednat pouze podnikatelé a firmy.

  • Velmi výhodný finanční produkt. Pomůžeme všem klientům i těm, kteří již byli odmítnutí v bance. Nezkoumáme bankovním ani nebankovní registry. Nevadí nám drobné ani větší prohřešky. Dáváme šanci všem podnikatelům i firmám, aby získali peníze. Ty následně použití ve svém podnikání. Můžete s nimi splatit dluhy, závazky i nedoplatky či se vymanit z exekucí. Nezkoumáme žádné registry dlužníků, mezi které se řadí například BRKI, NRKI a SOLUS.
  • Tuto hypotéku si může sjednat každý nad 18 let. Musí se však jednat o podnikatele nebo firmu. Pak už jen ručíte vlastní nemovitostí, podepíšete smlouvu a peníze můžete mít do 24 hodin.

kalkulace na dům

Vhodné pro každého podnikatele

Hledáte úvěr, který by vám poskytnul peníze a zároveň svobodu? Žádné stresové situace, chození na milion schůzek a jednání s úřady? V tom případě si zvolte právě americkou nebankovní hypotéku. Ta vám pomůže za každých okolností.

Nezkoumáme registry a tolerujeme nízké daňové přiznání. V případě podnikatelů či jiných firemních subjektů to bývá problém a proto vám půjčíme i za těchto zdánlivě nepřekonatelných okolností. Získat můžete úrokovou sazbu od 6,9% p.a.

měna na pozadí

Pro klienty s nízkým daňovým přiznáním, kteří nemají žádné, nebo mají jen drobné záznamy v registru BRKI, nabízíme ještě výhodnější řešení úvěru a to s úrokovou sazbou 3% p.a. Rychle necháme posoudit také ostatní registry, abyste i vy mohli dosáhnout s drobným záznamem na tuto skvělou úrokovou sazbu.