Produkty

Bezpečné a organizované místo na umístění hraček vašeho dítěte

Organizace v dětském pokoji je pro některé nadlidský úkol. Čím menší dítě je, tím větší udělá nepořádek a ne všem se to chce den co den uklízet. Obvykle se je snažíme alespoň trochu srovnat ve skříni nebo na poličkách, ale při dalším řádění dítěte je to vlastně úplně k ničemu a čas který jste nad tím strávili je zbytečný.

lego

Proto byste měli zauvažovat nad jinými druhy úschovy hraček. Nejlépe tak, aby bylo velmi jednoduché je vyndat a pak zase uklidit během několika pár minut. Některé druhy úschovy hraček si popíšeme a vy si můžete vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje. Všechny hračky, které dítě vlastní by se měly nacházet v jeho dosažitelné výšce. Aby dítě nemuselo nikam šplhat, nebo se o to nepokoušelo bez dozoru rodičů. Pak by si mohlo velice jednoduše ublížit.

Dítě roste rychle, takže asi těžko si necháte do jeho pokojíčku zabudovat poličky tak nízko, aby na ně dosáhlo. Poličky a celkově všechen nábytek můžete nakoupit a navrhnout již pro období, kdy vaše dítě vyroste a všechen ten prostor využije. Do té doby můžete mít náhradní řešení, kam uschovat všechny jeho předměty do bezpečné výšky tak, aby si pro ně kdykoliv mohlo sáhnout.

děti

Můžete si pořídit plastové bedny Schoellerallibert s víkem, které jednoduše postavíte kamkoliv do pokoje. Dítě na ně dosáhne, může si dokonce bednu lehce převrátit a vybrat si hračku takovou, jakou chce. A vy pak máte ulehčenou práci s úklidem. Můžete také všechny hračky naházet do otvírací skříně. Je tam obvykle hodně místa a je jednoduché ji otevřít. Můžete využít také různé nízké šuplíky.

Dokonce si můžete pořídit i vaky, které mají velice příjemný materiál a do nich naskládat všechny plyšáky a hračky. Vak je i velice flexibilní, takže kdykoliv se na něj dítě pověsí, tak se jenom mírně ohne a poté se vrátí do původního stavu. Nemusíte se tedy bát o zranění nebo jakékoliv škrábnutí.