Dovolená

Zvolte si ideální místo rodinné dovolené

Česko? Moře? Hory? Nejlepší místo pro strávení vaší letní rodinné dovolené není snadné nalézt. Je potřeba si ujasnit, co od takové dovolené očekáváte a jaký typ dovolené preferujete. Pokud jste aktivnější rodina, pak můžete klidně i s dětmi vyrazit třeba na kola nebo za turistikou. Pro tento způsob strávení dovolené je ideální Česko, případně třeba Rakousko. Pokud si chcete na dovolené především odpočinout a vyhledáváte spíše zahraniční země, pak pro vás bude nejlepším řešením některé přímořské letovisko. Možností, jak strávit letní dovolenou je nespočetně, musíte si jen najít typ vhodný pro vás, podle vašich představ a také samozřejmě finančních možností.

Jaký typ ubytování si zvolit
Ideálním řešením je, když si zvolíte takové ubytování, kde budete mít veškerý potřebný komfort, který především s malými dětmi jistě velmi oceníte.

Pokud vyrážíte na dovolenou s malými dětmi, pak se poohlídněte nejlépe po hotelu, který je tzv. „babyfriendly“ neboli přátelský k dětem. Takové hotely jsou vybaveny hřištěm, hernou, dětskými postýlkami a dětskými jídelními židličkami nebo jsou často v nabídce různé dětské animační programy. Budete tak mít dostatečné možnosti a příležitosti k zábavě a vyblbnutí vašich dětí a v případě herny nebo vnitřního bazénu také v případě nepříznivého počasí.

To vám v takové situaci jistě přijde vhod.
Pokud máte v plánu aktivní trávení vaší rodinné dovolené, tak pro vás bude ideální polopenze, kdy oběd můžete řešit někde cestou nebo obědovým balíčkem, které také hodně ubytovacích zařízení nabízí. U moře zase oceníte all inclusive, kdy se tak nemusíte během dne starat o to, co a kde budete jíst. U moře také pro děti oceníte různá hřiště, skluzavky a malé dětské bazénky. Využít také můžete různých akcí, kdy budete mít dovolenou pro dítě třeba i dokonce zdarma.