Bydlení

Získejte důstojnost zpět

Bloumáte po ulicích a nemůžete dostat z hlavy černé myšlenky? Nejenže jste přišel o bydlení, ale i v práci jste dostal výpověď. Prý nadbytečnost. Co bude dál? Jak se můžete dostavovat ke konkurzům, jako uchazeč o práci, když máte v občanském průkazu tu zatracenou adresu magistrátu?
Kdybyste ale získal adresu trvalého pobytu , to byste ihned přestal vypadat, jako bezdomovec! Jde to vůbec?

trvalý pobyt

Přestaňte hořekovat nad svým osudem.
Víte o tom, že jste dítě paní Štěstěny? K získání adresy trvalého pobytu máte jen krůček. Vezměte to ale pěkně systematicky a zachovejte hlavně chladnou hlavu. Vezměte rozum do hrsti a první, co musíte udělat, je přestat se litovat. Jednou se něco stalo, co Vám vzalo trvalé bydliště. K minulosti se už raději nevracejte. Zbytečně byste se trápil a svou hlavu stále zahlcoval negativismem. To je to poslední, co nyní potřebujete.

Nezapomeňte novou adresu nahlásit na patřičná místa.
Uvědomte si, že pořád ještě máte práci, i když tomu tak za pár týdnů nebude. Musíte si samozřejmě najít jinou. Ale k tomu potřebujete mít tu správnou adresu v občanském průkazu. Takže si ji objednejte a po všech formalitách si ji nechte zapsat do občanského průkazu. Ano, tak jednoduché to je. I s poštou, která Vám na adresu bude zasílána, nebudete mít žádný problém. Teprve potom začněte intenzivně hledat novou práci. Už se na Vás nebude potenciální zaměstnavatel dívat skrz prsty.

pobyt

Vidíte, jak snadno získáte svou důstojnost a důvěryhodnost zpět? Chce to jen myslet racionálně. Ale to Vy dokážete, protože jde o Vaši budoucnost.
Stačí jen vzít situaci za správný konec!
Berte svou novou adresu trvalého pobytu, jako odrazový můstek do nové etapy Vašeho života. A berte to tak, že změna je život. Všechno je tak, jak má být! Což neznamená smíření s Osudem, ale postavení se čelem problémům.