Produkty

Skleněné lahve na pití zaujmou designem a lehkostí

Skleněné lahve na pití jsou právem velmi opět populární. Pro intenzivní nárůst volby skleněné lahve na pití je důležitým faktorem zdravotní hledisko. Čím dál vyšší počet lidí dbá na kvalitu nádoby, ze které přijímají tekutiny. Jedná se o zcela ekologicky nezávadný výrobek, který je i šetrný k životnímu prostředí. Sklo je přírodním materiálem a disponuje značnou výhodou oproti plastu. Ze skla se neuvolňují škodlivé látky či nepříjemné pachy.
čistá voda a metr.jpg
Jde o zcela zdravou a ekologickou variantu. Předností je kvalita a odolnost materiálu. Nádoby jsou vyrobeny z českého skla a zároveň disponují lehkostí. Lze tak mít u sebe vždy dostatek tekutin. Díky tomu, že jsou lahve lehké a skladné, lze je nosit v kabelce do práce, mít v tašce do města, na výlet, na cvičení apod.

Kvalita českého výrobku

K dispozici je výběr v rámci velikosti, tj. objem nádoby a rovněž velmi interesantní barevné uzávěry. Zvolit tak lze uzávěr dle své oblíbené barvy nebo v rámci barevného ladění s interiérem či taškou apod.

Výrobek, který zaujme svým moderním designem. Je velmi dobře skladovatelný. Díky eliminaci různých záhybů se tak dokonale i čistí. Údržba nádoby na pití je tak snadnou záležitostí. Značnou výhodou je, že výrobek je určen pro teplé i studené nápoje. Můžete tak mít neustále k dispozici svůj oblíbený studený či teplý čaj, obyčejnou vodu či vodu s čerstvými kousky ovoce pro lepší osvěžení zejména v horkých dnech.
skleněná láhev na vodu.jpg
Doživotní garance

Díky vysoké kvalitě je zaručena maximální odolnost výrobku. Jestliže se však stane a nádoba se rozbije, postačí zaslat fotografii rozbité láhve a doklad o koupi. Jakmile dojde k uhrazení částky za balné a poštovné, obdržíte zcela nový výrobek. Zásilka vám bude doručena prostřednictvím dopravce na nejbližší pobočku vašeho bydliště či zaměstnání. Pak už jen stačí si balíček vyzvednout v rámci své časové možnosti.