Produkty

Průmyslu patří jen ty nejlepší maziva

Pokud existuje něco, bez čeho se průmysl zkrátka neobejde, tak to jsou maziva. Jen si představte všechny ty stroje, které by musely pracovat takzvaně „na sucho“. Všechny možné stroje, které se nachází nejenom ve strojírenství, ale také kdekoliv jinde, musí být kvalitně mazány. Od toho slouží průmyslová maziva, mezi která je možné zařadit i produkty značky Houghton. Ty se vyznačují velmi vysokou kvalitou, která je vhodná i pro náročný průmyslový provoz.

řetěz

Extrémní nároky, které je nutné splnit

Možná si říkáte, v čem se liší motorové či jiné oleje pro průmysl od těch, které používáte pro svůj automobil. Zde je nutné si uvědomit, že ačkoliv svůj vůz využíváte třeba i intenzivně, nikdy se provozem nepřiblížíte průmyslu, kde jeden stroj může pracovat takřka bez přestání. Takový provoz je tedy velmi náročný a je nutné zohlednit všechny nároky, které jsou na tyto stroje kladeny. Právě proto je dobré, když víte, kde vybrat kvalitní maziva, na která se můžete v tomto ohledu spolehnout. Jaké druhy olejů vám značka Houghtonnabízí?

Motorové
Převodové
Hydraulické
Průmyslové

kolečka


Jedná se o základ, který využijete nejenom při provozu obráběcích strojů, ale také pro mazání intenzivně využívaných plošin či jeřábů. Pro všechny tyto mechanismy je důležité zajistit co nejlepší podmínky, které umožní dané zařízení provozovat bez jediného problému v kuse třeba pět let. Právě proto se neváhejte obrátit na kvalitní sortiment, kde najdete všechno potřebné. Ať už vám jde o dosažení co nejnižší investice nebo naopak o dosažení co nejvyšší ceny, určitě zde najdete přesně to, co hledáte. Může jít o mazivo pro obráběcí stroj nebo o plastické mazivo pro vysoce namáhané dveře. Zde zkrátka najdete všechno potřebné, co v průmyslovém provozu využijete, a právě na základě toho můžete vybírat.