Produkty

Deštníky s potiskem

Proč nedávat jako firemní dárek třeba deštník s potiskem či logem vaší firmy? U nás najdete širokou škálu kvalitních deštníků, na které si můžete nechat potisknout logo vaší firmy či jiný potisk, který chcete na těchto deštnících šířit.

Deštník je věc, kterou používá naprosto každý, protože žijeme v oblasti, kde jistě několikrát za rok prší a je proto deštníku potřeba. Každému se deštník hodí, protože životnost některých deštníků je velmi nízká. Našimi produkty, mezi které patří i deštníky, potěšíte každého, jelikož o kvalitě našich produktů není potřeba ani hovořit, navíc se nejedná o žádnou věc, která by člověku ležela někde v šuplíku zapomenutá a neplnila svou funkci. Deštník uvidí mnohem víc lidí, navíc jeho majitel bude mít vaši firmu a její štědrost často před očima.

Oboustranný deštník

Jaké deštníky u nás najdete? Rozhodně deštníky v obsáhlé škále různých barev, už od jemných po pestřejší barvy. Pokud vás zajímají průhledné deštníky, i to je možnost. Najdete u nás jak skládací, tak holové deštníky, takže potěšíte každého, protože každý preferuje něco jiného. Také deštníky s automatickým otevíráním nesmí na našem e-shopu chybět.

Duhový deštník

Naše deštníky mimo výše zmíněného se liší také počtem panelů, můžete zde koupit i deštník s dvanácti panely. U nás dbáme na zájmy našich zákazníků, proto další věcí, kterou se deštníky liší je rukojeť – je možno si koupit tzv. golfový deštník nebo deštník s klasickou zatočenou rukojetí. Zvláštním typem je oboustranný deštník, který také na našem e-shopu nesmí chybět a je možno si ho u nás pořídit. Nezapomínáme ani na radosti v našich životech, a to jsou děti. Ano, dají se u nás koupit i dětské reklamní deštníky, jak bychom mohli zapomenout na děti? Je důležité také zmínit, že si u nás můžete pořídit deštník samozřejmě i bez potisku, pokud vás zaujme a nehledáte přímo reklamní předměty a dárky.